Jak wybrać salę konferencyjną?

konferencja lmkd silesia start up czechowice dziedzice

Jedną z najważniejszych czynników, jakie mają wpływ na wybór sali konferencyjnej jest lokalizacja, jej położenie powinno być dostosowane do środka transportu klienta. Jeśli klienci pochodzą z danego miasta lub jego okolic prawdopodobnie ich środkiem transportu będzie samochód lub komunikacja miejska, dlatego sala powinna znajdować się w pobliżu przystanku komunikacji oraz w jej pobliżu powinien znajdować się odpowiednio duży najlepiej darmowy parking, na którym można pozostawić pojazd na czas nieokreślony. 

Położenie sali konferencyjnej w pobliżu centrum jest niewątpliwym atutem, dotarcie do restauracji, kawiarni czy lokalnej rozrywki będzie ułatwione i nie zajmie dużo czasu. Mianowicie pomieszczenie znajdujące się poza centrum może pokazać gościom miasto od drugiej strony. Jest to szansa zaprezentowania gościom innych atrakcji, zaproszenia grupy na wycieczkę miejską, ale brak w pobliżu jakichkolwiek lokali gastronomicznych, przystanków komunikacji miejskiej jest ogromnym minusem. 

Kolejną ważnym względem przy wyborze lokalu jest komfort klienta, odpowiedni metraż wnętrza w stosunku do liczby gości, to aby każdy klient miał swoją przestrzeń i czuł się w niej komfortowo i bezpiecznie. W tym przypadku bardzo ważna jest też aranżacja wnętrza. U nas ustawienie stołów należy do indywidualnej decyzji, zależnie od wygody oraz potrzeb gości. Należy wziąć pod uwagę również ustalone normy, które przyjmują że na jednego uczestnika powinny przypadać średnio 2m², natomiast przestrzeń tą można zmniejszyć do ok. 1,11m².

W wyposażeniu sali konferencyjnej znajdują się: meble ( stoły, krzesła), odpowiednie oświetlenie, tablica suchościeralna oraz projektor z ekranem. Nasze pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane , zawiera sprzęt multimedialny, przy wynajmie masz możliwość


Zobacz również

Nasza działalność obejmuje

Lokale biurowe

Nowoczesne biura w centrum miasta

Stanowiska biurowe

Alternatywa dla domowego biura pracowników zdalnych

Wirtualny adres

Bezpieczny adres Twojej firmy w prestiżowej lokalizacji

Sale konferencyjne

Profesjonalne sale do spotkań i szkoleń, wyposażone i gotowe na każde wydarzenie

Organizacja wydarzeń

Przestrzenie na eventy, warsztaty i networking

Wynajem przestrzeni

Elastyczne opcje wynajmu przestrzeni od 5m² do 640 m².