Stanowisko Biurowe

Wybierając stanowisko biurowe Silesia Start Up dostajesz nie tylko wygodne biurko, ale również pakiet usług dodatkowych i możliwości,
które ułatwią Ci codzienną pracę. W zależności od pakietu ze stanowiska biurowego możesz korzystać codziennie,
dni parzyste lub nieparzyste oraz istnieje możliwość wynajmu biurka na konkretny dzień.

Mentoring

Zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie biznesu zwłaszcza na początku rodzi wiele wątpliwości dlatego niezbędne na tym etapie jest wsparcie ludzi doświadczonych. W Silesia Startup możesz na to liczyć!

Obsługa Księgowa

Już nie musisz jechać na spotkanie ze swoją księgową na drugi koniec miasta. Najlepsze usługi księgowe znajdują się tuż obok Twojego biurka!

Obsługa Prawna

Szukasz specjalisty z dziedziny prawa? Potrzebujesz porady? Teraz najlepsi prawnicy są na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo na starcie współpracy z nami otrzymujesz 2 h porad prawnych gratis!

Strefa Relaksu

Nie samą pracą człowiek żyje! Wierzymy, że tylko odpowiednia dawka relaksu pomoże Ci być kreatywnym, dlatego zadbaliśmy o to żebyś mógł czasem odpoczywać nawet w pracy.

Klimatyzacja

Kolejną zaletą z wynajęcia przestrzeni biurowej w C.H. Stara Kablownia jest komfort pracy w klimatyzowanej przestrzeni. Ten kto choć raz pracował w upalny dzień w biurze bez klimatyzacji z pewnością doceni to udogodnienie.

Wyposażenie biurowe

Prowadząc biznes czasem musisz coś wydrukować, czasem zeskanować. Czy naprawdę potrzebujesz tych urządzeń na własność? W Silesia Startup udostępnimy Ci imienną kartę, która umożliwi Ci skorzystanie z wyposażenia biurowego.

Bezpłatne Szkolenia

Jeśli prowadzisz firmę to wiesz, że warunkiem rozwoju biznesu jest rozwój ludzi, którzy go tworzą. Raz w miesiącu organizujemy bezpłatne szkolenia ze specjalistami różnych dziedzin. Jest to okazja nie tylko do pogłębienia wiedzy, ale również poznania nowych ludzi.

24h Monitoring

Z nami możesz czuć się bezpiecznie! Miej kontrolę nad tym kto odwiedza Twoje biuro.

Sala konferencyjna

Masz spotkanie z ważnym klientem? Chcesz zorganizować prezentację dla kilku osób? Zarezerwuj na ten czas salę konferencyjną i pokaż swoją firmę z najlepszej strony.

Adres Firmowy

Adres firmowy - nic ważnego? A co powiesz na adres w prestiżowym miejscu? W miejscu, które jest odwiedzane rocznie przez 1 mln potencjalnych klientów? W miejscu w którym zaraz po zakupach klient może skorzystać z usług architekta czy księgowej?

Parking

Istotną kwestią prowadzenia biznesu z pewnością jest jego lokalizacja. Nie wystarczy, że masz prestiżową lokalizację- ważne jest również, aby klient mógł swobodnie Cię odwiedzić bez konieczności nerwowego szukania miejsca na parkingu.

Coffee place

I na koniec najprzyjemniejsze- żadne biuro nie może funkcjonować bez…kawy! Nowoczesne biuro nie może funkcjonować bez wydzielonej przestrzeni na ten codzienny rytuał!