Sala Konferencyjna

Szukasz komfortowego miejsca do pracy?

Potrzebujesz sali, która pomieści zespół Twoich pracowników?

A może szukasz miejsca do prowadzenia prezentacji dla Twoich klientów?

Dobrze trafiłeś!

konferencja lmkd silesia start up sala konferencyjna

Sala do wynajęcia w Czechowicach-Dziedzicach

Poszukujesz idealnej sali na spotkanie, konferencję lub inne okazje? Zajrzyj do nas! W CzechowicachDziedzicach oferujemy wynajem sali, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby i wymagania. Nasza sala jest komfortowa i przytulna, a zarazem nowoczesna i funkcjonalna. Posiada wszystko, czego potrzebujesz: od ergonomicznych mebli po kreatywne dodatki, takie jak projektor i ekrany. Wszystko to w przystępnych cenach. Do dyspozycji jest również serwis kawowy. Możesz zamówić catering z jednej z współpracujących z nami restauracji lub skorzystać z oferty stery gastronomicznej galerii handlowej. Ponadto zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie wszystkich gości. Nasi pracownicy są zawsze chętni do pomocy i dyspozycyjni. Zapraszamy do wynajęcia naszej sali w CzechowicachDziedzicach. Gwarantujemy, że Twoje spotkanie lub konferencja będzie wyjątkowe, a goście będą zadowoleni.

Wielofunkcyjna przestrzeń

Jeśli szukasz idealnego miejsca na spotkanie biznesowe, to nasza sala konferencyjna do wynajęcia jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy przestronną i nowoczesną salę o powierzchni 33 m2, wyposażoną w 26 wygodnych miejsc siedzących. Sala jest wyposażona w rzutnik, ekran do prezentacji oraz darmowy dostęp do szybkiego WiFi. Posiadamy także możliwość dostosowania wyglądu wnętrza do charakteru spotkania, w zależności od Twoich potrzeb. Możesz ustawić krzesła w kształcie okręgu, kwadratu lub układzie teatralnym. Nasza sala jest doskonałym miejscem na spotkania, szkolenia, prezentacje, seminaria i inne wydarzenia. Z przyjemnością pomożemy Ci zorganizować idealne spotkanie.

Zapytaj o wolne terminy!

networking silesia start up czechowice dziedzice coworking

Komfortowa lokalizacja

Jeżeli szukasz idealnej sali konferencyjnej w pobliżu BielskaBiałej lub Katowic, sprawdź naszą salę konferencyjną. Przez swoją komfortową lokalizację, jest ona łatwo dostępna zarówno z BielskaBiałej, jak i z Katowic. Dojazd z obu miast jest szybki i łatwy, dzięki czemu możesz zorganizować swoją konferencję bez przeszkód. Sala konferencyjna jest przestronna i komfortowa, a także jest wyposażona we wszystkie niezbędne narzędzia, takie jak projektor, ekran, komputer, dostęp do Internetu i inne. Możesz być pewien, że Twoja konferencja będzie wygodna i profesjonalna, dzięki naszej sali konferencyjnej. Jesteśmy również w stanie zorganizować dla Ciebie i Twoich gości kompleksowe usługi cateringowe, dzięki czemu Twój event będzie jeszcze bardziej komfortowy. Wszystko to w przystępnej cenie. Jeśli szukasz idealnej sali konferencyjnej w pobliżu BielskaBiałej lub Katowic, sprawdź naszą salę konferencyjną. Z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług, dzięki czemu Twoja konferencja będzie udana.

Po prostu przyjdź i zacznij pracować!