Sala konferencyjna na godziny

Zorganizowanie spotkania biznesowego w sali konferencyjnej może być poważnym wyzwaniem z wieloletnimi konsekwencjami. Dlatego sala powinna być bez zarzutu. Kiedy wynajmujemy salę konferencyjną na godziny, możemy wymagać, aby była perfekcyjna. Jeśli wypożyczalnia jest poważna, na pewno zrobi wszystko aby spełnić twoje wymagania , więc nie ma na co narzekać.

Zajmujemy się wynajmem sali konferencyjnej na godziny, nasza propozycja jest jedną z najbardziej opłacalnych na rynku. Jeśli planujesz spotkanie biznesowe, rekrutujesz nowych pracowników czy też szukasz miejsca na przeprowadzenie szkolenia, nasze pomieszczenie będzie najlepszym wyborem. Przy rezerwacji na większą ilość godziny czy rezerwacji na kilka dni w określonym czasie, możesz negocjować cenę. Jeśli planujesz spotkanie z kilkoma osobami jest też możliwość wynajęcia mniejszego biura. 

W wyposażeniu sali konferencyjnej znajdują się: meble ( stoły, krzesła), odpowiednie oświetlenie, tablica suchościeralna oraz projektor z ekranem. Nasze pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane , zawiera sprzęt multimedialny, przy wynajmie masz możliwość dostosowania sali do swoich potrzeb, jest również możliwość zamówienia cateringu. Oprócz tego do dyspozycji jest darmowy parking na ponad 100 samochodów.

Zobacz również

Nasza działalność obejmuje

Lokale biurowe

Nowoczesne biura w centrum miasta

Stanowiska biurowe

Alternatywa dla domowego biura pracowników zdalnych

Wirtualny adres

Bezpieczny adres Twojej firmy w prestiżowej lokalizacji

Sale konferencyjne

Profesjonalne sale do spotkań i szkoleń, wyposażone i gotowe na każde wydarzenie

Organizacja wydarzeń

Przestrzenie na eventy, warsztaty i networking

Wynajem przestrzeni

Elastyczne opcje wynajmu przestrzeni od 5m² do 640 m².