Oferta Młody Przedsiębiorca

Podjąłeś decyzję o otwarciu swojej działalności gospodarczej? W ramach projektu Młody Przedsiębiorca Silesia Start Up wspiera początkujących przedsiębiorców już na starcie!

 

Godzina porad prawnych

Jeśli najemca potrzebuje porady i szuka specjalisty z dziedziny prawa, na miejscu znajdzie najlepszych prawników. ( 1 godzina na podpisaną umowę)

Usługi księgowe

Już nie musisz jechać na spotkanie ze swoją księgową na drugi koniec miasta. Najlepsze usługi księgowe znajdują się tuż obok Twojego biurka! ( do 10 dokumentów )

Rabaty w CH Stara Kablownia

Znizki do 40 % w centrum handlowym

Consulting z zakresu marketingu

Porada ze strony marketingu? Potrzebujesz nowej strategii marketingowej w celu zwrócenia na siebie uwagi aby poszerzyć swoją grupę docelową? U nas możesz zaczerpnąć porad od najlepszego specjalisty z dziedziny marketingowej.( 1h w miesiacu)

Networking

Chcesz pozyskiwać klientów z rekomendacji ? Silesia Start Up to miejsce w którym nauczymy Cię skutecznego networkingu.

Wsparcie marketingowe

Mentoring, wsparcie marketingowe i bezpłatne szkolenia.W Silesia StartUp zapewniamy wsparcie doświadczonych fachowców. Z nami prowadzenie biznesu będzie prostsze!

Zamykane szafki

Zamykane szafki na dokumenty i odzież wierzchnią. Z nami masz pewność, że nikt nieuprawniony nie zapozna się z dokumentacją Twojej firmy. Jest to szczególnie istotne przy wchodzących w życie przepisach dotyczących RODO.

Budki Telefoniczne

Wygłuszone budki telefoniczne. Ważna rozmowa z kontrahentem? Chcesz mieć zapewniony spokój i całkowitą ciszę? Zapewnią Ci to wygłuszone budki telefoniczne.

Food Court z Wi-Fi

Chcesz zjeść lunch ze znajomymi z pracy ale masz mało czasu? Świetnie się składa bo tuż obok twojego biura znajduje się kilka restauracji do których otrzymasz zniżki nawet do 40%! Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Szybki Internet

Bezpłatny dostęp do superszybkiego internetu!

Klimatyzacja

W pełni klimatyzowane pomieszczenie zapewni komfort pracy

Mentoring

Zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie biznesu zwłaszcza na początku rodzi wiele wątpliwości, dlatego niezbędne na tym etapie jest wsparcie ludzi doświadczonych. W Silesia Start Up możesz na to liczyć!

Strefa Relaksu

Nie samą pracą człowiek żyje! Wierzymy, że tylko odpowiednia dawka relaksu pomoże Ci być kreatywnym, dlatego zadbaliśmy o to żebyś mógł czasem odpoczywać nawet w pracy.

Wyposażenie biurowe

Prowadząc biznes czasem musisz coś wydrukować, czasem zeskanować. Czy naprawdę potrzebujesz tych urządzeń na własność? W Silesia Startup udostępnimy Ci imienną kartę, która umożliwi Ci skorzystanie z wyposażenia biurowego.

Bezpłatne Szkolenia

Jeśli prowadzisz firmę to wiesz, że warunkiem rozwoju biznesu jest rozwój ludzi, którzy go tworzą. Raz w miesiącu organizujemy bezpłatne szkolenia ze specjalistami różnych dziedzin. Jest to okazja nie tylko do pogłębienia wiedzy, ale również poznania nowych ludzi.

24h Monitoring

Z nami możesz czuć się bezpiecznie! Miej kontrolę nad tym kto odwiedza Twoje biuro.

Parking

Istotną kwestią prowadzenia biznesu z pewnością jest jego lokalizacja. Ale nie wystarczy, że masz prestiżową lokalizację- ważne jest również aby klient mógł swobodnie Cię odwiedzić bez konieczności nerwowego szukania miejsca na parkingu.

Coffee place

I na koniec najprzyjemniejsze- żadne biuro nie może funkcjonować bez…kawy! A nowoczesne biuro nie może funkcjonować bez wydzielonej przestrzeni na ten codzienny rytuał!

Adres Firmy

Dzięki Silesia Startup możesz rozpocząć swoją działalność pod adresem C.H. Stara Kablownia. Z prestiżowym adresem Twoja firma z pewnością zyska większe zaufanie wśród klientów.

Stanowisko Biurowe

Stanowisko biurowe to rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z profesjonalnego miejsca pracy z dostępem do sali konferencyjnej oraz możliwością nawiązania współpracy z ponad 90 firmami w jednym miejscu.